نویسنده: ادمین سه شنبه ۲۰ فروردین ۰۰:۴۱

شستشوی نمای ساختمان

خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان با بهترین کیفیت و سرعت توسط گروه ساختمان سازه ارائه میشود.

گروه ساختمان سازه ارائه دهنده خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان در سرتاسر کشور ایران می باشد. همچنین کلیه نیرو ها دارای بیمه کامل پوششی حوادث می باشند و بر اساس قرار داد کلیه مسئولیت ها ی کارفرما برعهده گروه پیمانکاری می باشد . و همواره آماده پشتیبانی و ضمانت خدماتمان هستیم

شستشوی نمای ساختمان چیست؟

شستشوی نمای ساختمان یا همان تمیز کردن وپاک کردن نمای ساختمان (Facade Cleaning) با استفاده از فشار آب تامین شده توسط دستگاه واتر جت صورت می گیرد.  برای پاک کردن نما از مواد شویند مخصوص  نماهای مختلف و برای لایه برداری از عملیاتی شبیه به سندبلاست استفاده می گردد.

 ارائه خدمات شستشوی نما

خدمات شستشوی نمای ساختمان در قالب خدمات نظافتی و تخصصی ساختمان جای داده می شود .

 برای ارائه این خدمات باید ارائه دهنده دارای مجوز های لازم  و دانش و آگاهی لازم را داشته باشد .این خدمات برای کیفیت کار و ضمانت خدمات باید از ارائه دهنده معتبر دریافت گردد.

شستشوی نما برای پاک کردن نما از جرم وکثیفی مورد استفاده قرارمی گیرد.

این خدمات بسته به نیاز با ابزار آلات گوناگون ومواد و مصالح متفاوت ارائه می گردد.

در امر شستشوی نما ی ساختمان برای نماهای غیر شیشه ای و غیر گلس از واتر جت صنعتی و مواد شوینده و ساینده بهره گرفته می شود .

واتر جت وظیفه پمپاژ آب با فشار بالا بر روی سطح مورد نظر و ترکیب مواد ساینده و آب را برعهده دارد .

در خدمات شستشوی نما باید توجه نمود هر نما را با مواد مخصوص خود آن نما مورد شستشو قرار دارد .

تمیزو پاک کردن نما تنها باید با مواد مخصوص خود پاک گردد و اگر از مواد و ابزار آلات غیر استاندارد صورت گیرد آسیب جدی ممکن است بر سطح وارد آید.

مواد ساینده مورد استفاده در شستشوی نمای ساختمان سیلیس 2 دهم می باشد که توسط خلع واتر جت با آب ترکیب می شود و با فشار زیاد بر روی سطح نما پرتاب می گردد . این امر کلیه لکه های سخت و جرم و رنگ سیمان و گچ و… را از روی سطح پاک می کند .

یا برای لایه برداری از سطوح آجری و زیباتر شدن نماهایی که دچار تیرگی شده اند یک روش خوب واتر بلاست است که با استفاده ازآب و سیلیس صورت می گیرد .

اگر به دنبال یک تیم مجرب برای شستشوی نمای ساختمان خود هستید کافیست با گروه ساختمان سازه تماس بگیرید.

قیمت شستشوی نمای ساختمان

اگر به دنبال یک تعرفه ثابت برای خدمات شستشوی نمای ساختمان می باشید باید بگوییم ، عوامل بسیاری در تعیین قیمت برای این سرویس دخیل می باشد راحترین راهکار برای اطلاع از میزان هزینه ای که باید برای شستشوی نما صرف نمایید کافیست با ما تماس بگیرید ما برآورد هزینه را انجام و به اطلاع شما خواهیم رساند .

شستشوی نمای ساختمان با واتر جت

واتر جت یکی از مهمترین ابزار برای شستشوی نمای ساختمان می باشد .واتر جت های صنعتی لازمه خدمات نماشویی می باشد .زیرا توسط واتر جت آب با فشار زیاد پمپاژ و با مواد شوینده و یا ساینده ترکیب می گردد وموجب تمییزشدن سطح نما می گردد.

واتر جت ها دارای دو نوع سه فاز و تک فاز می باشد که بسته به محیط و منطقه مورد استفاده قرار میگیرد.

شستشوی نمای ساختمان با طناب

شستشوی نمای ساختمان با طناب یکی از روش های ارائه خدمات نماشویی و شستشوی نما می باشد .در این روش برای ارائه خدمات نیازی به داربست بندی نیست و با استفاده از روش های راپل نمای ساختمان پاک و شسته می شود.

مزایای شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

  • کاهش هزینه داربست
  • عدم اشغال فضا
  • سرعت ارائه خدمات بالا
  • ایمنی بالاتر

شستشوی نمای ساختمان با داربست و یا سنتی

استفاده از داربست بندی نما برای شستشوی نمای ساختمان یکی دیگر از روش های ارائه خدمات می باشد که کاربرد دارد .

استفاده از این روش هزینه داربست را بر هزینه خدمات می افزاید و همچنین داربست بندی می تواند هم توسط کارفرما و هم توسط تیم ما صورت بگیرد که به انتخاب کارفرما می باشد .

شستشوی نمای ساختمان و یا همان نماشویی روشی است که با استفاده از ابزار های گوناگون مانند واتر جت یا ابر و طی و یا واتر بلاست نمای ساختمان تاز هرگونه جرم و کثیفی پاک میگردد.بهترین روش شستشوی نما

بهترین روش برای شستشوی نما که هم هزینه های انجام کار را کاهش دهد و سرعت اجرا نیزبالا باشد استفاده از طناب و راپل می باشد .شستشوی نمای ساختمان با طناب بهترین روش ارائه خدمات می باشد

شستشوی سنگ های تیشه ای نما

در امر نماشویی سنگ تیشه ای نیاز به واتر بلاست به همراه مواد ساینده می باشد که هزینه این نوع نمای ساختان به مراتب با ماهای آجری قدیمی برابری می کند .برای سفید شدن و پاک شدن کامل سنگ های تیشه ای و شستشوی آن باید از سیلیس 2 دهم بهره گرفته شود .زیرا جرمگیری این نوع نما بیشتر از حد نماهای دیگر می باشد .

کاربرد رزین بعد از شستشوی نمای ساختمان

بعد از شستشوی نمای ساختمان می توان از رزین برای براق سازی سطح نمااستفاده نمود .رزین ماده ای است که موجب براقیت نما می گردد.

می توان از این ماده بر روی سنگ های آنتیک برای افزایش زیابیی و براقیت آن استفاده کرد .

ولی بهتر از رزین استفاده از مواد نانو می باشد زیرا نانو می تواند از نما در برابر فرسایش ،شوره زدن و رسوب و جرم گیری محافظت نماید .

مهمترین دلیل و تمایز شدید رزین با نانو براقیت بیشتر رزین می باشد ولی نانو در کنار براقیت همچون یک سپر محافظ نیز عمل می نماید و ماندگاری نانو بیشتر از رزین می باشد .

شستشوی نمای کامپوزیت

کامپوزیت یکی از نماهایی می باشد که نیاز به شستشو ی مداوم برای جلوگیری از رسوب گیری و تغییر رنگ می باشد .

برای شستشوی نمای کامپوزیت بهترین روش استفاده از ابر و طی می باشد.

تمیزکردن نمای ساختمان

شستشوی نما و خدمات نماشویی بهترین روش برای تمیزکردن نمای ساختمان می باشد در این خدمات نیازی به داربست نمی باشد .  تنها ابزار مورد نیاز از سوی شما تنها آب و برق تک فاز و یا سه فاز می باشد  ما نمای ساختمان شما را به بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به حالت روز اول خود باز می گردانیم . با استفاده از متد های نماشویی با راپل  و دسترسی با طناب می توان نمای ساختمان را به حالت اول و پاک از هرگونه جرم و شوره و لکه نمود

شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی

برای شستشوی نمای آجر سه سانتی باید از واتر بلاست که عملیات شبیه به سندبلاست می باشد و نوع ضعیف شده وت بلاست می باشد استفاده نمود

در نماهای آجر سه سانتی باید دقت کافی را در استفاده از مواد ترکیبی استفاده نمود زیرا در صورت عدم نا اگاهی می تواند موجب کاهش کیفیت خدمات و حتیآسیب دیدگی نما می گردد

قیمت نما شویی ساختمان

قیمت در این خدمات یک امر متغییرمی باشد و هیچ گونه قیمت ثابت و تعرفه تصویب شده ای وجود ندارد عوامل گوناگونی در امر قیمت گزاری دخیل می باشند که می توان نوع نما و نوع جرم وکثیفی را اصلی ترین عوامل در قیمت گزاری شستشوی نما دانست.