نویسنده: ادمین سه شنبه ۲۰ فروردین ۰۰:۲۶

پیچ رولپلاک نما

گروه ساختمان سازه ارائه دهنده خدمات با استفاده از ابزار الات نوین و استاندارد بر اساس استاندارد بین المللی ایمن سازی ساختمان در سرتاسر کشور با تعهد بالا و اعتمادی که در طی سالها کسب کرده، با کیفیت ترین خدمات را در زمینه پیچ رولپلاک ارائه می‌دارد.

برای داشتن یک نمای ایمن ومشاوره در موضوع ایمن سازی سنگ نمای ساختمان می توانید با ما در 24 ساعت 7 روز هفته در تماس باشید .

پیچ رولپلاک نما چیست ؟

پیچ رولپلاک نما خدماتی است که برای ایمن سازی نمای ساختمان کاربرد دارد  توسط این خدمات می توان از ریزش و سقوط سطح نما و افزایش ایمنی در برابر زلزله و طوفان استفاده نمود .

مدت ماندگاری پیچ رولپلاک نما چه میزان است؟

 بر اساس نوع پیچ و رولپلاک های مورد استفاده در این خدمات  این زمان متفاوت می باشد و معمولا مدت زمان ماندگاری آن فی مابین 9 الی 20 سال بر اساس استاندارد های  ایمنی ساختمان می باشد .

بهترین روش اجرای پیچ رولپلاک نما ؟

بهترین روش پیچ رولپلاک نما استفاده از طناب برای برج ها و ساختمان های بسیار مرتفع می باشد که معمولا برای ساختمان های بیش از 4 طبقه استفاده می گردد و لی برای ساختمان هایی که ارتفاع کمتری دارند می توان از داربست استفاده نمود.

قیمت پیچ رولپلاک نما  چگونه محاسبه می شود ؟

برای برآورد قیمت پیچ رولپلاک نما با ید به نوع جنس نما ،مساحت و میزان آُیب توجه نمود .برای پیچ کردن سنگ نما برای هر متر مربع قیمت گذاری می شودو تحت شرایط خاص و بسته به نوع نما قابل تغییر می باشد .

آیا می توان به پیچ رولپلاک نما برای جلوگیری از ریزش سنگ نما اعتماد کرد؟

جواب بله است . استفاده از این روش بهترین روش موجود برای محافظت سنگ نما در برابر ریزش در مواقع طوفان و زلزله دانست .البته بسیار مهم می باشد این خدمات با استاندارد ایمنی ساختمان ارائه گردد .

خدمات پیچ رولپلاک نما را در کدام استان و شهر ها ارائه می نماییم ؟

در حال حاظر تیم ساختمان سازه ارائه خدمات را دراستان های مختلفی از کشور ارائه می نماید. جهت استعلام تماس حاصل فرمایید

آیا آثار پیچ رولپلاک نما بر روی سنگ نما معلوم است ؟

بله  ولی با استفاده از بتونه می توان روی نقاط پیچ شده را پوشاند برای این امر از بتونه سنگ هم رنگ استفاده می گردد.که بعد از خشک شدن آثار خدمات کمتر نمایان می گردد.

پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما یکی از خدمات ایمن سازی نمای ساختمان برای افزایش مقاومت نمای ساختمان در برابر ریزش و شکستگی سنگ نما در برابر زلزله و فرسودگی مواد نگهدارنده می باشد .

ارائه خدمات پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما و پیچ رولپلاک سنگ نما بهترین روش برای ایمن سازی سطح بیرونی ساختمان برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان و ایمنی آن در زلزله و زمین لرزه می باشد.

تیم ساختمان سازه با تیم مجرب و ابزار آلات نوین و جدید بهترینم کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد و نمایی ایمن را با خدمات استاندارد بهخ وجود می آورد .

پیچ رولپلاک نما برای ایمن سازی و محکم کردن و افزایش عمر سنگ نما یک روش استاندارد ایمنی ساختمان می باشد.

استفاده از ابزار آلات استاندارد و مخصوص  در کنار پیچ ها و رولپلاک های ضد زنگ و گانوالیزه و پروانه ای یکی از بهترین روشس هایی است که شما می توانید برای ایمن سازی ساختمان از آن بهره بگیرید .

خدمات پیچ و رولپلاک نما

ساختمان سازه با دارا بودن تیم مجرب در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران با کیفیت بسیار بالای خدمات و ضمانت ارائه خدمات با کیفیت و تعرفه های ارزان .

کیفیت خدمات ما از طرف ساختمان سازه ضمانت کامل شده و تا یک سال آماده برطرف کردن هرگونه نقص به صورت رایگان می باشم .

کفیت و ایمنی در این نوع سرویس نمی تواند قربانی مسائل دیگر شود زیرا همواره اگر با استاندارد های ساختمانی صورت نگیرد خطرات جانی و مالی زیادی را هم برای ساکنان و هم برای عابران ایجاد می نماید .

اعتماد شما بزرگترین دارایی ما می باشد و ما برای پاسداشت این اعتماد  کیفیت بالا و ایمنی 100 درصد را ارائه می نماییم .

چرا پیچ رولپلاک نما

اگر برای شما هم دلایل و چرایی پیچ رولپلاک نما مطرح می باشد باید بدانیم امن ترین روش حال حاضر برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان خدمات پیچ و رولپلاک می باشد .

نماهای سنگی ساختمان با گذشت چندین سال دچار سستی و ریزش می گردند .

که این امر خطرات بسیار بالایی را برای شهروندان ،همسایگان و ساکنان و مالک ایجاد می تماید که حتی می تواند آسیب های جبران ناپذیری را وارد نماید

از این رو می توان دلایل و چرایی اجرای پیچ رولپلاک نما را  به صورت زیر بیان داشت :

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

افزایش مقاومت سنگ نما در برابر ریزش و فرسودگی

ایمنی بیشتر در زمان وقوع زلزله

استاندارد پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان

استاندارد پیچ رولپلاک نما در ارائه خدمات بسیار مهم می باشد برای مثال استفاده حداقل ۴ پیچ در یک متر مربع  بسیار مهم می باشد و یا استفاده از دریل های چکشی در این امر موجب سستی سنگ می گردد .

استفاده از رولپلاک های پروانه ای نیز باید حتما مورد توجه قرار گیرد زیرا این امر در زلزله سنگ ها را از خطر افتادن سنگ ها را به حداقل می رساند .و نمایی ایمنی را به ارمغان می آورد.

مواردی که در پیچ رولپلاک نما باید رعایت گردد:

  • استفاده از پیچ های مخصوص و ضد زنگ
  • رولپلاک های بایلو و یا پروانه ای حتما باید مورد استفاده قرار گیرد
  • استفاده از دریل های لرزه گیر و استوپر های مخصوص
  • تعویض سنگ هایی که از نما جدا شده اند
  • پیچ نکردن سنگ هایی که شل شده اند و استحکام کافی را ندارند که باید از بدنه جدا و دوباره به نما متصل شوند.
  • رعایت استاندارد های ایمنی ساختمان

پیچ رولپلاک سنگ نما

سنگ نما  با استفاده از مصالح گوناون بر سطح دیواره نما چسبانده شده است ولی در گذر زمان این مصالح سست شده و سنگ را رها می کنند.

که موجب ریزش سنگ نما و خطرات جانبی آن است برای جلوگیری از ریزش سنگ نما بهترین روش استفاده از خدمات پیچ رولپلاک نما می باشد .

در این روش سنگ های نمای ساختمان با استفاده از پیچ های مخصوص و رولپلاک های پروانه ای و گیره ای که برای این زمینه تولید گشته اند برروی نما سوار و می توانند از ریزش سنگ ها جلوگیری و امر ماندگاری آن ها را به حداکثر میزان خود رساند .

پیچ رولپلاک سنگ نما یک روش تخصصی می باشئد و نیاز به دانش و مهارت کافی در زمینه ایمن سازی نما دارد.

که همواره باید استاندارد های آن را رعایت نمود تا بتوان تا حداکثر امکان از ریزش سنگ نما جلوگیری نمود .

ایمن سازی نما در برابر زلزله

زمین لرزه همواره هر گونه بنایی را تهدید می کند که یکی از قسمت هایی که همواره بیشترین آسیب را می بیند سنگ نما می باشد.

ایمن سازی نما در برار زلزله نیز توسط پیچ رولپلاک نما و بندنای های مخصوص می باشد که در کناره سنگ ها  قرار میگیرند و ایمنی آن را تضمین می کنند .

و موجب افزایش مقاومت در برابر ریزش و شکستگی در مواقع زمین لرزه می شود .

قیمت پیچ رولپلاک نما

برای دریافت قیمت خدمات با ما تماس بگیرید.

مدت زمان ماندگاری پیچ رولپلاک سنگ نما

پس از انجام خدمات ایمن سازی سنگ نما  اگر با اصول استاندارد صورت گیرد می تواند نمای ساختمان را تا بسته به نوع سطح نما از 20 الی 30 سال تضمین نماید.

میزان آسیب نما :

در عملیات پیچ رولپلاک نما  آسیب های وارده به نمای ساختمان مرمت می گردد و این مرمت نما خود زمان زیادی را  به خود اختصاص خواهد داد برای  تعیین قیمت این عمر نیز مورد توجه قرار می گیرد .

نوع سنگ نما :

نوع سنگ نما در قیمت پیچ رولپلاک نما ی ساختمان یکی از عوامل مهم در محاسبه و تعیین هزینه خدمات می باشد برای مثال سنگ گرانیت  هزینه بالاتر را به خود اختصاص خواهد داد .